Samolotowe reklamy

Ostatnio bardzo często można spotkać reklamy wykorzystujące do promocji swoich produktów scenerie samolotowe. I nie mam tu na myśli oczywiście reklam linii lotniczych czy konkretnych samolotów. 

Jakiś czas temu na facebook'u koleżanka podesłała mi reklamę prezerwatyw. Akcja reklamy zaczyna się na płycie lotniska gdzie zgromadzony tłum (pasażerowie) jadą autobusem a następnie wsiadają do samolotu. Kiedy już wszyscy zajmują swoje miejsca i nadchodzi moment w którym stewardessa pokazuje zasady bezpieczeństwa, z głośników dowiadujemy się o tym, że w kiszeniu fotela znajduje się karta z prezerwatywą i instrukcją bezpiecznego zakładania. 

Kolejną reklamą jaką widziałam podczas ostatnich maratonów serialowych z moją stroną, była reklama leku Gripex. W reklamie widzimy kapitana samolotu opowiadającego o swojej podróż w trakcie, której nagle odczuwa objawy nadchodzącej grypy. Oczywiście pomóc ma mu Gripex, który wozi w swojej torbie. Lek mu pomaga i już następnego dnia wsiada za stery samolotu. 
Jak tylko znajdę więcej reklam to wstawię na naszą facebook'ową stronę. Tymczasem zapraszam do polubienia naszej strony na facebook'u Samolotowoo

7 komentarzy:

 1. Zgadzam się z art attack. Miny pasażerów są najlepsze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama durexa super! Pomysłowa i świetnie zrobiona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda, reklama durexa fajna. Natomiast reklama Gripexa - typowa o lekach przciwbólowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie co jest najśmieszniejsze w reklamie Gripexu? http://www.doz.pl/leki/p2714-Gripex - oto jego ulotka, w której zawarte jest ostrzeżenie: "Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn"...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze była reklama z biegunką :P Laremid czy jakoś tak...

  OdpowiedzUsuń