PANDORA W KRAINIE BAŚNI

Niech żadna z Was nie próbuje udawać, że nie chciała być księżniczką. Założę się, że współczesne Królewna Śnieżka, Piękna Bella, czy Kopciuszek nosiłyby biżuterię Pandory. Nowa wiosenna kolekcja Pandory przenosi nas w świat magii, baśni i czaru. Dzięki niej możemy stać się księżniczkami, gdy tylko zakładamy jedną z bransoletek, czy pięknie ozdobiony pierścionek, a wszystkiego ukoronowaniem są delikatne kolczyki. 
Jak prawdziwe księżniczki często nudzimy się nowymi "zabawkami". Ta kolekcja sprawia, że w zależności od nastroju, okoliczności, czy stroju możemy zmieniać elementy. Bransoletkę możemy przyozdobić bajkowymi postaciami / formami, srebrnym pałacem, misiem ze złotym serduszkiem, małą książeczką z baśniami, czy księciem zamienionym w żabę (a kto wie, może za którymś pocałunkiem zamieni się w prawdziwego księcia?). To nie jest zwykła biżuteria. 


 fot. Agnieszka Potocka/ subObiektywna

Podczas spotkania trójmiejskich blogerek, o których już Wam pisałam dostałyśmy tekstylny sznurek ze srebrem, który możecie wygrać na blogu Marysi ART ATTACK {BE INSPIRED} . Konkurs trwa do 10.04. Zapraszam! 6 komentarzy:

 1. Bardzo kobieca ta notka :D

  Ooo i widzę mój baner u siebie na blogu!!
  Dodam zaraz Twój pani samolotowa :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja bransoletka jest z kolei podróżnicza. Po (lub podczas) każdej podróży pojawia się nowy na pamiątkę: np. Budda to Indie, kotek Maneki-neko to Japonia, wisząca perełka - Cypr, itd. Co mi przypomina, że muszę sobie z opóźnieniem sprawić pamiątkę z NYC :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie napisany post. Bardzo podoba mi się Twój blog. Na pewno będę go odwiedzać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te zawieszki do Pandory w tej kolekcji są cudowne!

  OdpowiedzUsuń