INSTAMIX - STYCZEŃ

Miesiąc styczeń był bardzo intensywny. Działo się bardzo, ale to bardzo dużo rzeczy, a czasu nie było w ogóle. Zresztą widać to choćby po ilości postów na blogu ze Stycznia.W tym miesiącu postaram się nadrobić straty :)
Nie ukrywam, że kiedy nadszedł Luty byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa - więcej czasu dla siebie i wstawanie o normalnych porach. Dodatkowo zimowo-wiosenny Luty jest taki piękny! 
Poniżej mój Styczeń w zdjęciach. 1. Odprawa Norwegiana do Oslo. / 2. Opóźniony Ryanair i pustki na lotnisku. / 3. WizzAir do Bergen. / 4. / 5. Wizytówki Samolotowoo od Instadruk. Najlepsze! / 6. Organizacja Blogosfera Zwierzakom dla Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego. Uzbierałyśmy 30 kg karmy! 


7. Poranek na lotnisku (6:00) / 8. Odnaleziona Samolotoowa koszulka zrobiona przez moją siostrę. Wraca do łask! / 9. Śnieg na lotnisku i Wizz do Sztokholmu. / 10. Stare i znalezione w telefonie. Z grudnia 2011 roku. Niespodziewana wizyta Dreamlinera w Gdańsku. / 11. Kubek z napisem KEEP CALM AND LOVE FLYING - mój ulubiony. / 12. Kolejny Norweg i znowu do Oslo.

5 komentarzy:

 1. Świetne to zdjęcie z kubkiem. A jakie oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No fakt, wizytówki niczego sobie :) dzięki!
  Jeszcze ten poranek na lotnisku... aż się chce rano wstawać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. swietna koszulka
  pasuje do podrozy jak ulal

  OdpowiedzUsuń