NON-STOP

Już jakiś czas temu wiedziałam o tym filmie. Oczywiście, gdy tylko dowiedziałam się, że akcja dzieje się na pokładzie samolotu postanowiłam zobaczyć ten film. Trochę czasu minęło od podjęcia tej decyzji .

Film opowiada o agencie federalnym Bill'u, który wybiera się w jeden z wielu lotów, by patrolować samolot w powietrzu.  Jednak ten lot różni się od innych. Wraz z agentem w podróż zabiera się również szantażysta, który chce wyłudzić ogromne pieniądze. Jak to robi? W prywatnych wiadomościach do Bill'a informuję, że dopóki ten nie wpłaci mu 150 mln. dolarów będzie zabijać pasażerów co 20 minut. 

I pomimo kilku błędów tj. cofanie się samolotu z gate'u przy jednoczesnym odrywaniu rękawa od samolotu, czy kontakt pilotów z wieżą bez użycia alfabetu lotniczego - film jest warty obejrzenia. Może dlatego, że lubię filmy akcji, które z reguły od początku do końca trzymają w napięciu i ciekawości - kto to może być? Jak to się skończy? Tak właśnie jest z Non-stop, gdzie do ostatnich minut filmu, nie wiemy kto okaże się być mordercą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz